Суспільство

Моренець вручив винагороди і гроші бійцям батальйону «Вінниця»

3 лютого 2015, 15:08

 Керівник міліції Вінниччини Ігор Моренець відзначив бійців батальйону «Вінниця», які під час виконання службових обов’язків в зоні АТО брали участь у розкритті злочинів різного ступеня тяжкості та вручив їм грошові винагороди.

Про це повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України у Вінницькій області.

За сумлінне ставлення до виконання своїх службових обов'язків та відданість справі боротьби зі злочинністю дев’ятеро спецпризначенців батальйону «Вінниця» були відзначені керівництвом обласної міліції та отримали грошові винагороди.

 

Починаючи з серпня минулого року, працівники спецбатальйону міліції «Вінниця» виконують службові обов’язки в складних умовах, пов’язаних з ризиком для життя, та допомагають місцевим мешканцям у складних життєвих ситуаціях.

 

Бійці батальйону під час несення служби на одному з блокпостів в Луганській області затримали громадянина в якого вилучено 35 набоїв та гранату РГД-5.

У Попасній в ході несення служби з охорони громадського порядку вінницькі правоохоронці «по гарячих слідах» затримали квартирного крадія.

 

Начальник УМВС Ігор Моренець подякував правоохоронцям за достойну службу та зазначив, що сьогодні бійцям батальйону «Вінниці» доводиться виконувати поставлені завдання в надзвичайно складних умовах в м. Попасній, під постійними обстрілами бойовиків.

 

- Люди сподіваються на вашу допомогу, ваші професійні дії, - зазначив Ігор Моренець, - тому ваша служба і там, в зоні АТО і тут, на Вінниччині по забезпеченню правопорядку надзвичайно важлива. Бажаю вам успіхів, наснаги і здоров’я.

ВИННИЦА.info

Теги: нагороди бійці батальйон 
Матеріали по темі