Місто

Моргунов доручив привести до ладу «Лісопарк»: зробити освітлення і лавочки

17 березня 2016, 16:56

 У Вінниці до 1 травня проведуть два загальноміські суботники. Вінницький міський голова акцентував увагу на необхідності прибирання приєднаних територій та дав доручення навести лад на території «Лісопарку».

Про це сьогодні, 17 березня, йшлось на засіданні виконкому Вінницької міської ради.

«На сьогодні, особливо в посадках, жахливий стан і цим питанням потрібно займатись. Що стосується вулиці Липовецької, Тарнагородського, Барське шосе, територія Тяжилова. Потрібно застосувати додаткові заходи щодо прибирання стихійних сміттєзвалищ на приєднаних територіях. Це пріоритет номер 1», - сказав мер.

Також Сергій Моргунов дав доручення директору департаменту комунального господарства та благоустрою Володимиру Ніценку зробити благоустрій в «Лісопарку».

«Лісопарк увійшов до території міста Вінниці. Благоустрій там проводився років 20 тому – робилась доріжка від проспекту Космонавтів. Потрібно, як мінімум, зробити освітлення по центральній алеї, встановити лавочки і хоча б підсипати доріжки. Треба зробити необхідний благоустрій, щоб було комфортно відпочивати вінничанам і гостям міста», - говорить С. Моргунов.

ВИННИЦА.info

Теги: лісопарк благоустрій 
Матеріали по темі