Місто

Моргунов пішов по підліткових клубах: чим у Вінниці діти займаються в позашкільний час

1 березня 2017, 18:23

 У Вінниці шість років працює Центр підліткових клубів. Це мережа з 19 клубів, в яких педагоги займаються з дітьми в позашкільний час. Діти вивчають іноземні мови, малюють, займаються танцями, вокалом… Є навіть гурток тележурналіста. Більшість занять безкоштовні.

Як працюють підліткові клуби, що кажуть про їх роботу батьки та діти, 1 березня, під час виїзної наради перевірив міський голова Сергій Моргунов.

Підлітковий клуб по вул. Чайковського, 15б. Тут гуртки з англійської, вокалу, тележурналістики, анімації, художня студія…

«Раніше, років шість тому на цьому місці було занедбане приміщення. Потім ми побачили що тут почали щось робити, з’явились гуртки. Ми вирішили спробувати. Ходимо на вокал і «театр мод». Зробили колекцію. Були на різних конкурсах, в тому числі міжнародному і отримати два гран-прі», - розповідає Лариса, мама 9-річної Марії.

В цьому ж клубі діти продемонстрували меру Вінниці мультфільм власного виробництва та показали, як монтують ролик про гончарство.

Сергій Анатолійович запропонував, щоб дитячі роботи демонстрували на місцевому телебаченні.

 

Клуб «Соняшник», по вул. Олега Антонова, 28 тут є творча майстерня, гуртки польської та англійської мови.

«Моїй донечці Ксенії 6 років. Нам дуже подобається, ми сюди хотіли, нам зручне розташування, бо живемо в цьому ж під’їзді біля «Соняшника». Дитина розвивається творчо, є світосприйняття. Нам все подобається, чекаємо поки сестричка підросте щоб разом ходити», - розповідає пані Тамара.

 

Підлітковий клуб по вул. Скалецького, 41. Тут для дітей є творча майстерня, англійська мова, фітнес для дітей та підлітків. Також займаються сучасними та східними танцями.

«Поспілкувавшись з батьками і вихователями, ми бачимо що це потрібно. І як один з батьків сказав: якщо в школу тягнемо за руку, то сюди діти біжать самі. Різні напрямки занять – якраз те що пов’язано з позашкільною освітою і головне що діти різного віку від 6 до 15 років займаються ганою справою, а не бродять по вулиці.

Ми кожного року приділяємо більше уваги поточному ремонту підліткових клубів і в тому числі на матеріально технічне забезпечення», - говорить Сергій Моргунов.

Також міський голова зазначив, що в 2017 році після капітального ремонту планують відкрити ще один підлітковий клуб на проспекті Космонавтів, 58

Підлітковий клуб по вул. Чайковського, 15б.

Клуб «Соняшник», по вул. Олега Антонова, 28 

Підлітковий клуб по вул. Скалецького, 41

 

 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: місто діти 
Матеріали по темі