Суспільство

Моргунов влаштував «розбір польотів» за нечищені тротуари у Вінниці

17 листопада 2016, 12:28

17 листопада міський голова Сергій Моргунов провів виїзну нараду у «Вінницькому шляховому управлінні». Основним питанням стало прибирання доріг і тротуарів у зимовий період. Осінній снігопад показав всі слабкі місця підприємства.

За словами мера, з чисткою проїжджої частини шляховики справилися добре, а от з тротуарами – незадовільно. Начальник «Вінницького шляхового управління» Святослав Буше пояснив це нестачею робітників і техніки.

«Для того, що утримувати дороги в нормальному стані, нам потрібно після снігопаду ще три доби, щоб привести проїжджу частину до ладу. Тротуари чистять люди, а не техніка. Ручна праця вимагає набагато більше часу», - сказав керівник.

«Пройшло чотири дні. Ви думаєте, що зараз тротуари і дороги в гарному стані?» - запитав Сергій Моргунов.

«Я думаю, що ще день-два тай буде все добре», - зазначив Святослав Буше.

«А я думаю, що вам треба переглянути логістику прибирання тротуарів і прийняти всі міри для того, щоб або закупити техніку, або взяти субпідрядника, або взяти більше людей, щоб займатися тротуарами. Ситуація з тротуарами в місті Вінниці сьогодні не задовільна, крім центральної частини міста.

В минулому році ви отримали 11 мільйонів на техніку, але проблем від того менше не стало», - резюмував мер.

2015-го техніку «Шляхового управління» обладнали GPS-навігацією, що дозволило моніторити прибиральні машини на маршрутах. Мер запропонував розмістити інтерактивну карту відслідковування і на сайті міської ради, щоб люди могли в реальному часі подивитися, де зараз працює техніка.

Передбачалося також і обладнання машин датчиками, що контролюватимуть витрати пального. За рік підприємство їх так і не встановило.  

Це одним питанням обговорення стало прибирання приватного сектору. Почистити всі території шляховики не в змозі, слідкувати за станом території мають і самі городяни.

«Є правила благоустрою міста Вінниці, якими передбачаються норми прибирання території біля своїх будинків, біля об’єктів комерційного призначення. Ми є всі живемо в одному місці. І думати, що хтось повинен щось для когось зробити, - це непатріотично для міста Вінниці», - пояснив Сергій Моргунов. 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: техніка моргунов 
Матеріали по темі