Місто

Моргунов звільнятиме директорів за «побори» з батьків на капітальні ремонти вінницьких шкіл

15 червня 2017, 12:05

 Директорам шкіл у Вінниці заборонили збирати з батьків гроші на капітальні ремонти. Якщо в школах у батьків вимагатимуть гроші на ремонти коридорів, актових залів, дахів чи заміну вікон, керівників навчальних закладів звільнятимуть з посад.

Про це під час виїзної наради 15 червня повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Загальна динаміка в нас позитивна, завдяки фінансовій децентралізації, яка почалась з 2015 року. Наприклад в 2015 році загальна вартість всіх капітальних вкладень була на рівні 18 млн. гривень (разом з коштами державної субвенції). Це і школи і дитячі садки. В 2016 році – 62 млн. гривень, з яких 45 млн. гривень – кошти міського бюджету і 18 млн. гривень – державна субвенція. В 2017 році капітальні видатки на дитячі садочки і школи (закупівля обладнання, ремонти дахів, заміна вікон, в тому числі будівництво спортивних ядер), становлять 95 млн. гривень (крім коштів інвесторів). Тобто, в історії освіти Вінниці таких сум раніше не виділяли. Це однозначно покращує матеріально-технічний стан закладів освіти.

Щодо коштів батьків. Я дав розпорядження, що заборонено збирати будь-які кошти на капітальні видатки в школах з батьків. Зрозуміло, якщо батьки хочуть в своєму класі зробити косметичний ремонт, наприклад замінити якісь штори, вони мають на це право. Але наголошую, в першу чергу це рішення лише батьків.

Коридори, заміна вікон, ремонт дахів, актових залів, на це збирати гроші категорично заборонено. Керівники закладів знають, якщо розпорядження буде порушено, вони будуть звільнені з займаної посади. Тому якщо є випадки просив би журналістів повідомляти про них», - сказав Вінницький міський голова.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: школи ремонти 
Матеріали по темі