Суспільство

Моргунов з’явився у Facebook

21 серпня 2015, 15:31

 В.о. міського голови Сергій Моргунов зареєструвався у Facebook. Сторінка у соцмережі з’явилася нещодавно, 18 серпня.

Чиновник пояснив, чому вирішив створити персональну сторінку і запевнив, що вестиме її самостійно.

«Нещодавно читав на одному з місцевих сайтів про вінницьких посадовців, які користуються Facebook. Журналісти написали, що «…на жаль, в.о. мера Сергій Моргунов у соцмережі не зареєстрований». Тож я вирішив створити персональну сторінку у Facebook.

Навіщо? В першу чергу для отримання швидкої зворотної реакції вінничан на наші ініціативи.Мені дуже цікава думка мешканців міста щодо нинішнього та майбутнього Вінниці.

Зважаючи на напружений робочий графік, я не зможу протягом дня оперативно відповідати на запитання, чи щось коментувати. Але щонайменше двічі на день - вранці, чи ввечері старатимусь бути, як то кажуть, в онлайні.

Я буду вести сторінку самостійно, відповідати на Ваші запитання чи коментарі також буду сам, тому одразу хотів би озвучити правила спілкування на цій сторінці.

Прошу залишати тут конструктивні пропозиції та ідеї щодо того, як зробити Вінницю ще комфортнішою, красивішою та сучаснішою.

Для мене дуже важлива Ваша думка щодо тих проектів, які ми реалізуємо у місті.

Також прошу утриматися від персональних образ, використання нецензурної лексики та «переходу на особистості». Не готовий витрачати час на безглузді суперечки, тим паче, я хоч і не є досвідченим юзером, але знаю, хто такі інтернет-тролі, як і для чого вони працюють», - написав у першому пості Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що раніше ВИННИЦА.info проаналізувала, хто з вінницьких чиновників найпопулярніший у "Фейсбук".

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: декларація моргунов 
Матеріали по темі