Місто

Моргунов перевів працівників вінницької мерії на дистанційну роботу, але з умовою

6 квітня 2020, 09:06

Мер Вінниці підписав розпорядження за яким працівники виконавчих органів міської ради з 6 по 24 квітня 2020 року переходять на дистанційну роботу на дому. Рішення прийнято задля запобігання поширенню коронавірусу COVID19. Працівники, які працюють дистанційно, повинні виконувати умови, прописані в розпорядженні. В іншому випадку, будуть переведені на звичайний режим.

«…2. Департаменту інформаційних технологій міської ради забезпечити та перевірити підключення кожного працівника до дистанційної роботи на дому.

3. Працівники, які працюватимуть дистанційно, упродовж робочого часу зобов’язані:

- Виконувати обов’язки, передбачені посадовими інструкціями;

- Відповідати на дзвінки керівництва;

- Перевіряти електронну пошту та оперативно відповідати на листи.

4. Керівники виконавчих органів забезпечують, повністю контролюють та несуть персональну відповідальність за роботу працівників, що працюють дистанційно.

У разі порушення працівниками, що працюють дистанційно, вимог п.3 даного розпорядження, керівник виконавчого органу готує доповідну записку, в якій ініціює скасування режиму дистанційної роботи для відповідного працівника та переведення його на звичайний режим роботи...», - зазначено в розпорядженні.

Також міська рада тимчасово призупинила конкурси на заміщення вакантних посад.

Нагадаємо, з 6 квітня в Україні запроваджено додаткові обмеження, щоби убезпечити людей від COVID-19. Відсьогодні заборонено:

  • перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;
  • перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу;
  • відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
  • перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків;
  • переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;
  • відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;
  • самовільно залишати місця обсервації (ізоляції)
  • відвідування установ і закладів, що надають паліативну допомогу, соціального захисту, установ і закладів, що надають соціальні послуги.

Станом на ранок 5 квітня у Вінницькій області в 75 людей підтверджено коронавірус. В тому числі у 7 дітей – троє у Вінниці і Гайсині, 1 в Чернівецькому районі.

Вінниця.info,

Теги: мерія дистанційна робота Вінниця 
Матеріали по темі