Економіка

Моргунов повідомив, скільки триватиме реконструкція злітно-посадкової смуги аеропорту «Вінниця»

23 квітня 2019, 17:34

На 2019 рік запланований початок реконструкції злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту «Вінниця». До робіт приступлять після затвердження державної експертизи та проведення тендеру, який оголосять в травні і триватиме він від 65 до 80 днів. Лише потім, при належному фінансуванні з державного бюджету, приступлять до робіт, які попередньо, згідно проектно-кошторисної документації, яка зараз уже перебуває на експертизі, планується виконати за 120 робочих днів. Термін реконструкції першої черги залежить і від погодних умов.

«На сьогодні вся проектно-кошторисна документація знаходиться на стадії державної експертизи. Думаю, що в другій половині травня будемо об’являти тендер на проведення робіт.

Згідно проектно-кошторисної документації, реконструкція цієї полоси повинна тривати не більше 120 робочих днів. Тобто, в цьому році при належному фінансуванні з державного бюджету, розпочнеться перша черга робіт - по самій смузі. Там дві черги. Ще є будівництво допоміжних споруд, безпекове, навігаційне обладнання. Робити продовжать наступного року», - прокоментував мер Вінниці Сергій Моргунов.

Нагадаємо, реконструкція проводиться за співфінансування з державним бюджетом. Інвестиції в першу чергу робіт складуть 1 млрд грн. Загальна вартість – 2, 2 млрд. гривень У планах оновити злітно-посадкову смугу, світлосигнальне обладнання, під’їзні дороги, освітлення, інженерні мережі, частково – перони.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: аеропорт реконструкція 
Матеріали по темі