Суспільство

Моргунов прокоментував, чому за рахунок міського бюджету гаситимуть зарплатні борги працівникам дитячого санаторію

22 лютого 2019, 11:48

22 лютого під час сесії Вінницької міської ради депутати погодили проект рішення про визнання дитячого санаторію ім. М.Коцюбинського таким, що має суспільну цінність для громади. Також мерія вирішила оплатити з державного бюджету борги перед працівниками закладу, цим самим закривши провадження у праві про банкрутство санаторію.

«Там є достатньо велика заборгованість: 240 тисяч поточних, 240 тисяч – попередніх періодів. І ніхто не хоче виплачувати їм цю заробітну плату. Це є члени територіальної громади міста Вінниці, прості люди. Ми вважаємо, дякую за підтримку комісії й депутатам, що необхідно підтримати цих людей і закрити всі заборгованості по заробітним платам. І продовжити всі юридичні процедури, які стосуються цього санаторію», - прокоментував рішення під час сесії міський голова Сергій Моргунов.

Нагадаємо, в лютому 2017 року Уряд прийняв рішення про передачу з державної у комунальну власність Вінницібудівель і споруд по вулиці Маяковського, 247, аби в місті створити дитячий оздоровчий центр. За даною адресою знаходиться «Дитячий санаторій ім. М.М. Коцюбинського».

5c6fc5f9e28c7_original_w859_h569.jpg

Вiнниця.info

Теги: ВМР сесія санаторій Коцюбинського  
Матеріали по темі