Суспільство

«Моя земля. Роблю, що хочу»: асенізатор зливав нечистоти на власний город та у сільський ставок. Фото

30 липня 2021, 12:37

У селі Гавришівка, яке входить до Вінницької громади, недобросовісний асенізатор зливав нечистоти на свою земельну ділянку, у місцеве озеро та лісосмугу. Не витримавши нестерпного смороду люди викликали муніципалів.

«З вулиці Гагаріна у Гавришівці на телефон «Цілодобової варти» надійшла скарга, що на земельну ділянку по сусідству зливають нечистоти з асенізатора. Коли ми прибули на місце, то ви не можете собі й уявити, як там тхнуло! Окрім того, ми виявили, що скидали нечистоти й у місцеве озеро та невеличку лісосмугу, яке веде до водойми. Як з’ясувалося, це робив мешканець сусіднього села Малі Крушлинці. Він взяв в оренду асенізатор. Та замість того, аби відвозити зібрані нечистоти до очисних споруд, вирішив, «удобрювати» землю в Гавришівці. Під час розмови, він нам заявив, що то його земля, і він з нею робить, що хоче», - розповів Вінниця.info Олександр Грама, начальник контролю за об’єктами водного фонду Вінницької муніципальної варти.

Попри те, що земля й може належати недобросовісному підприємцю, удобрювати ґрунт подібними нечистотами заборонено. Окрім того, його дії заважали людям, які були вимушені потерпати від нестерпного смороду.

На порушника інспектори Муніципальної варти склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Муніципальна варта Вінниці.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця асенізатор нечистоти город 
Матеріали по темі