Суспільство

МОЗ уповноважило Зайцеву здійснювати обов’язки головного санітарного лікаря Вінниччини

23 березня 2020, 09:18

Заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко 19 березня підписав розпорядження про призначення уповноважених на здійснення повноважень головного державного лікаря в областях. У Вінницькій області таке завдання доручено керівниці регіонального Лабораторного центру – Валентині Зайцевій.

«Уповноважити Зайцеву Валентину Григорівну, виконуючу обов’язки директора державної установи «Вінницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», здійснювати повноваження головного санітарного лікаря Вінницької області щодо епідеміологічного нагляду (спостереження), запобігання виникненню і поширенню інфекційних хвороби людини, локалізації та ліквідації їх спалахів та епідемій, крім заходів державного нагляду (контролю) та надання документів дозвільного характеру», йдеться в розпорядженні на сайті МОЗ.


Нагадаємо, що станом на 10 годину ранку 22-го березня у Вінницькій області не зафіксовано жодного випадку захворювання на коронавірус.

У Вінницькій ОДА відбулось позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого прийняли рішення про посилення карантинного контролю в регіоні.

Зокрема, обмежили години роботи продуктових ринків, заборонили продавати домашню «молочку». Зобов’язали проводити температурний скриніг у продавців та покупців. Населення зобов’язують обов’язково носити засоби індивідуального захисту. У населених пунктах проводити дезінфекцію зупинок і вулиць. В разі необхідності будуть залучати техніку з підприємств різних форм власності. Запроваджують піші патрулі, а також дозволяють правоохоронцям проводити «санітарні» огляди речей, багажу тощо… Обмежують пересування пішки і приватним транспортом.

Вінниця.info, фото - із сайту Лабораторного центру

Теги: МОЗ Лабораторний центр МОЗ у Вінницькій області коронавірус 
Матеріали по темі