Здоров‎’‎я

МОЗ: в 126 працівників харчоблоків у закладах освіти Вінниччини виявили стафілокок

21 жовтня 2021, 15:26

11 жовтня регіональні Центри контролю та профілактики хвороб МОЗ України розпочали раптові перевірки працівників харчоблоків у закладах освіти на носійство золотистого стафілокока.

За інформацією МОЗ, на 19 жовтня було обстежено 1071 осіб. За результатами обстежень 126 осіб мають позитивний результат тесту на носійство стафілококу.

Виявлені носії інфекцій будуть відсторонені від роботи на час лікування й до повного одужання. Ще 213 результатів дослідження очікуються. Раптові перевірки відбулися в 430 закладах.

Раніше Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України повідомляв, що зі 118 працівників 34-х закладів – у 14 осіб виявлено золотистий стафілокок.

Загалом, за 8 днів перевірок (станом на 19 жовтня) в Україні обстежено 9117 осіб. Раптові перевірки відбулися в 3002 закладах. За результатами обстежень 940 осіб (10%) мають позитивний результат тесту на носійство стафілококу.

Довідково: Перевірки здійснюються на виконання постанови головного державного санітарного лікаря України від 07.10.2021 № 15 «Щодо організації проведення позачергових обстежень працівників харчоблоків закладів освіти, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, дитячих будинках-інтернатах у зв’язку погіршення епідемічної ситуації».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: стафілокок дитяча їдальня працівник обстеження 
Матеріали по темі