Культура

«Мрію стати артисткою»: у Вінниці нагородили переможців конкурсу від гурту «ТІК». Фото, відео

15 квітня 2021, 16:39

15 березня у Вінниці відбулось нагородження переможців стипендійного конкурсу від корпоративного фонду гурту «ТіК». Цьогоріч грошову допомогу для подальшого музичного розвитку отримали сім юних музикантів. Привітав переможців лідер гурту «ТіК» Віктор Бронюк. Зустріч закінчилась спільним дуетом з однією з учасниць конкурсу.

Щасливі та усміхнені. Семеро юних музикантів сьогодні отримали нагороди від лідера гурту «ТіК» Віктора Бронюка.

Один із переможців конкурсу Владислав Дмитрук. Хлопець грає на восьми музичних інструментах: диджеріді, баяні, гітарі, тамбурині, домрі, фортепіано, укулеле. Любов до музики юнак має з дитинства, розповідає мама Владислава. Майже всі інструменти семикласник опанував самостійно.

«Він тільки народився, а уже співав. Музика у нього в крові. Я йому казала завжди, що ти мрійник. Але він мені казав, мамо - мрії збуваються», - каже Лідія Дмитрук.

На виграні кошти юнак мріє придбати та опанувати новий музичний інструмент - скрипку.

Сестрички Соломія та Софія Петровські з шести років грають на бандурах. Кажуть, жодний музичний концерт не обходиться без їх виступу. Виграні кошти дівчатка планують витратити на купівлю професійного інструменту – бандури із перемикачами.

«Ми ходимо два рази в тиждень на заняття до Вінницької дитячої школи мистецтв. Щодня займаємось вдома. Аби подати заявку на конкурс, треба було зіграти на бандурі на відео і вислати. Коли дізнались, що виграли, то сильно зраділи», - діляться враженнями сестрички.

Метою даного стипендіального конкурсу є підтримка і розвиток талановитих дітей та молоді, шляхом надання коштів для оплати за навчання в музичних освітніх закладах, придбання необхідних для розвитку талантів дитини музичних інструментів, деталей до музичних інструментів чи іншого необхідного приладдя, для оплати запису твору у студії звукозапису.

Розгляд заявок та надання грантів відбувався під час засідання Експертної комісії до складу якої входили представники гурту ТіК, представниці ЗМІ, місцевого бізнесу, відомі суспільні діячі/чки міста Вінниці, представники/ці молодіжних організацій міста, члени/кині Правління та Наглядової ради Фонду.

Відповідно до набраної кількості балів за оцінками Експертної комісії, стипендію від корпоративного фонду гурту ТіК отримують сім юних музикантів.

  • Герасименко Олександра (9 років, с. Флорино, Гайсинського р-ну)
  • Кягницький Давид (8 років, смт. Теплик)
  • Дмитрук Владислав (12 років, с. Кинашів, Тульчинського району)
  • Петровська Соломія (12 років, м. Вінниця)
  • Петровська Софія (12 років, м. Вінниця)
  • Четкарьова Каріна (13 років, с. Михайлівка, Вінницький район)
  • Кягницька Дарина (14 років, смт. Теплик)

Стипендіати мали можливість не лише сфотографуватись із кумиром, але і заспівати з ним у дуеті.

«Мрію стати артисткою. Пишу свої на фортепіано твори. І хочу заспівати із Віктором Бронюком, ще раз, коли він приїде в Бершадь на концерті. Гроші витрачу на безпровідний мікрофон, бо співати треба, а шнуровий артисту не дуже підходить», - розповідає учасниця конкурсу Олександра Герасименко.

Стипендіатом конкурсу може стати музично обдарована дитина віком від 6 до 16 років, яка проживає на території Вінниці та Вінницької області.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Вінниця нагородження юні музиканти 
Матеріали по темі