Місто

Мультик, який вінницький школяр підготував на урок природознавства, отримав диплом міжнародного фестивалю. Відео

16 вересня 2018, 17:48

У Києві завершився 27-й Міжнародний дитячий, молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв "Кришталеві джерела". Його вкотре провели до Дня українського кіно. Участь у ньому взяли і юні вінничани. На розсуд журі ті подали дві мультиплікаційні роботи і один фільм. За мультик-вітання "Матусі" п’ятьох учнів став лауреатами, як " Найдобріший анімаційний фільм фестивалю". Мультик Іллі Полтавця "Годівнички", отримав диплом за дебют та диплом фестивалю. Фільм Євгена Долгополова "Натхнення"- лауреат в номінації "Кращий сценарій" з приписом «За красномовне мовчання».

«У фестивалі наші учні беруть участь з 2004 року. І кожного разу без нагород не повертались. Це приємно. Цього року на одну із виборених нагород могло бути менше. Адже «Натхнення» Євгена Довгополова подали  в останній момент. Він такий скромний хлопчик, просто мовчав, що у нього є фільм. А от мультик 8-річного Іллі Полтавця виник завдяки школі. Торік на природознавство йому потрібно було намалювати «Бережіть природу». Так, як він практично від народження займається мультиплікацією, то простіше було зробити 15-секундну анімацію», - розповіла Вінниця.info керівник студії «МініТВ» Ірина Бондарчук.

Юні вінницькі аніматори вже розпочали підготовку до участі у наступному фестивалі. Цього разу планують отримати ще більше нагород.

 

 

 

Вінниця.info

Теги: Вінниця школяр мультик 
Матеріали по темі