Місто

Мумії та гарбузи – у Вінниці магазини і ресторани прикрасили до Хелловіну. Фото

31 жовтня 2019, 12:44

Останнім часом найпопулярніше кельтське свято Хелловін набирає обертів в Україні. Відзначають його і у Вінниці, в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. За легендою у цю пору душі всіх померлих приходять на землю та блукають вулицями. Дехто ставиться до його святкування негативно, зазначаючи, що це «чужа традиція. Проте чимало людей сприймають Хелловін як привід для незвичайних розваг.

У Вінниці вітрини магазинів, кав’ярень, ресторанів і торгових центрів традиційно прикрасили до Хелловіну. Найпопулярнішим аксесуаром стала павутина, з павучками і кажанами. Традиційно – багато гарбузів із вирізьбленими пащами. Також відьомські капелюхи, мумії просто на газоні, фотозона з Дракулою і страшні коржі для піци.

Раніше ми писали, що у Вінниці магазин, який торгує дитячими речами, підготував Хелловін-інсталяцію з гарбузів-джеків, марлевих привидів і… «трупа», замотаного в чорний сміттєвий пакет. Однак, менше ніж за добу, «тіло» довелось прибрати. Інсталяція викликала обурення в однієї з відвідувачок магазину.

Вiнниця.info

Теги: Хелловін свято 
Матеріали по темі