Місто

Муніципальна поліція закупляє нову форму для відділу, де працюють бійці АТО, та планує «озброїти» їх

21 квітня 2017, 11:36

 КП ВМР «Муніципальна поліція» проводить тендер на закупівлю 48 комплектів спеціального форменого одягу. Очікувана вартість закупівлі – 131,9 тис. грн.

Про це йдеться в оголошенні на сайті Prozorro.

За словами начальника КП «Муніципальна поліція» форму закупляють для новоствореного відділу охорони, де працюватимуть військові, які служили в АТО.

«Загалом у відділі 50 штатних одиниць, з яких 48 – військовослужбовці. Їх форма відрізнятиметься від тієї, яка в наших працівників, це буде плямиста тканина, як у військових. Таку форму захотіли самі хлопці», - говорить В.Гайовик.

Тендерною документацією передбачено закупівлю 48 шт.:

  • Курток демісезонних з тканини «Варан»

  • Костюмів чоловічих з тканини «Варан»

  • Курток вологостійких розвантажувальних з світловідбивною стрічкою, колір (люмінс).

Керівник Муніципальної поліції також повідомив, що окрім форми для сектора оперативного реагування відділу охорони планується закупити 4 бронежилети, 4 пристрої для відстрілу гумовими кулями, шоломи захисні, газові балончики, електрошокери та радіостанції для звязку між працівниками.

«Сектор оперативного реагування буде надавати допомогу загальноосвітнім школам та іншим установам і підприємствам комунальної власності міста в разі вчинення відносно них противоправних дій», - зазначив В. Гайовик.

Нагадаємо, у Вінниці затверджено Програму щодо працевлаштування учасників АТО.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: закупівлі поліція 
Матеріали по темі