Суспільство

Муніципальні доплати, затвердження брендбука і вітання «кулак об кулак» – фоторепортаж з сесії Вінницької міської ради

26 червня 2020, 12:12

26 червня відбулася сесія Вінницької міської ради. На засідання винесли 44 питання і «різне».

Засідання сесії почалося о 10-й годині ранку. На порядок денний зареєструвалися 47 депутатів. Усі в залі дотримувалися масового режиму, а віталися «кулак об кулак».

На початку засідання мер Вінниці Сергій Моргунов озвучив статистику по місту щодо захворювання на коронавірус.

На сесії депутати підтримали рішення про створення відділу з питань запобігання та виявлення корупції. Також у новій структурі займатимуться організацією і забезпеченням антикорупційної політики на території Вінницької міської ОТГ.

Окрім звітів про хід виконання міських програм, на сесію винесли проект рішень щодо затвердження брендбука «Візуалізація бренда міста Вінниці», та підтримали його.

Депутати прийняли низку рішень щодо реалізації антикризової програми «Вінничани важливі», ініційованої міським головою Сергієм Моргуновим. Так, 24 мільйони гривень з бюджету громади буде виділено на виплату муніципальних доплат для вінничан.

Також указом Президента присвоєно почесні звання «Мати Героїня» семи жителькам Вінниці. Їм передали державні нагороди, оскільки в залі засідань, через карантинні обмеження, вони не могли бути присутні.

Як проходила сесія Вінницької міської ради, дивіться у фоторепортажі:Більше фото в слайдері.

Вінниця.info

Теги: сесія міської ради депутати порядок денний 
Матеріали по темі