Культура

Музей Коцюбинського у Вінниці готують до капремонту: документація готова, на черзі – погодження Міністерства

18 вересня 2018, 10:37

Музей-садибу ім. Михайла Коцюбинського невдовзі закриють на реставраційні роботи. Оскільки перший і останній раз таку процедуру проводили ще у 1975 році, а садибі, до речі, у листопаді виповниться 91.

Керівництво музею планує осучаснити будинок і територію загалом, щоб відвідування ставали цікавішими не тільки для дорослих, але і для дітей.

«Робота по реставрації музею рухається вперед. Наразі виготовлено проектно-кошторисну документацію на реставраційні роботи. Документ знаходиться у Києві, в Міністерстві культури України. Нам обіцяють з дня на день надіслати висновок, щоб ми могли розпочати роботу по реконструкції музею.

«Паралельно, у нас зроблено обстеження різними інстанціями по зелених насадженнях відповідно чинного законодавства, тому що садок у нас вже старий, а деякі дерева в аварійному стані», – розповіла журналісту Вінниця.info директор музею-садиби Лариса Кравченко.

Нагадаємо, музей-садибу ім. Коцюбинського закриють на 2 роки, щоб провести реставраційні роботи. 17 вересня, на честь дня народження Михайла Коцюбинського, у Вінниці нагородили літературними преміями двох письменників.

Вінниця.info

Теги: музей садиба ремонт 
Матеріали по темі