Афіша Вінниці

Музичні чарівники «Alter Ratio» у суботу відкриють вінничанам незвідані світи звуків і змусять світло і тіні танцювати під свою дудочку

16 березня 2018, 12:02

 Української музики вже немає?

Ні, вона є! І на підтвердження цього знаменитий київський вокальний ансамбль сучасної музики «Alter Ratio» вже цієї суботи, 17 березня, о 18.00 у Вінницькій обласній філармонії презентує свій дивовижний музичний проект «Mariologia».

Саме цим концертом відкриється фестиваль Contemporary Music Days In Vinnytsia-2018, який на вихідних триватиме у Вінниці!

Виступ «Alter Ratio» буде не просто концертом, а презентацією альбому групи «Mariologia», над яким працювали аж чотири сучасних українських композиторів, що здобули славу та визнання у Європі: Максим Шалигін (Україна/Нідерланди), Святослав Луньов (Україна), Максим Коломієць (Україна/Німеччина) і Олексій Ретинський (Україна/Австрія).

Кажуть, що важливо не тільки те, які шляхи ми обираємо, але що всередині нас змушує обирати саме ці шляхи.

Знаєте, що змусило їх творити? Бажання створювати оригінальні авторські композиції для вокального ансамблю та інструментів!

Що таке «Alter Ratio» і з чим його... слухати?

«Маріологія» «Alter Ratio» заснована на латинських текстах, а слух аудиторії будуть вражати вокалісти і приголомшливий мікс музичних інструментів. Тут вам і гобой, і тібетські співаючі чаші, і... ні, послухайте самі! Цей проект дозволяє проявити себе провідним київським музикантам і мотивує тих, хто ще не визначився: пов'язувати своє життя з музикою, чи ні.

Повноту картини забезпечує Аліна Федотова, відеохудожниця, яка знає, як змусити танцювати світло і тіні під свою дудочку! Ну і найголовніше — хто вони, ці музичні чарівники, які занурять слухача в незвідані світи звуків?

Хто такі «Alter Ratio» і з чим вони грають?

Vocal ensemble «Alter Ratio» вже важко уявити без... Ну, давайте по порядку! В руках Євгена Ульянова та Олеся Манька зовсім інакше звучать ударні, гра Валерії Тихонової на арфі — це поєднання грації і сили, Максим Коломієць знає, як поводитися з гобоєм, а контратенор Олександр Лось змусить слухача не тільки розкрити рот в подиві, але і завмерти на місці, Дмитро Костюминський займається світлом і відеоартом, віджей — Аліна Федотова ну і, звичайно, Ольга Приходько – автор приголомшливого проекту та диригент.

Якщо ви хочете почути щось нове і цікаве, якщо ви втомилися від одноманітної музики, якщо ви просто любите пізнавати нові грані світу мистецтва — приходьте 17 березня о 18.00 у Вінницьку обласну філармонію і послухайте «Alter Ratio». А раптом це саме те, що шукає ваша душа?

Придбати квитки на цей та інші концерти фестивалю Contemporary Music Days In Vinnytsia-2018 ви можете на сайті http://bilet.vn.ua та за телефоном: (0432) 690 – 025.

Також квитки вас чекають у касах «Афіша Вінниці» у «Магігранді» (10.00-21.00), «Петроцентрі» (10.00–20.00), Вінницькій обласній філармонії (13.00-18.30).

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: концерт олімпіада звук 
Матеріали по темі