Суспільство

«Ми встигли. Це втручання неба» - вінницькому рятувальнику Сергію Довганю провели трансплантацію у Мінську

13 листопада 2019, 16:30

Вінницькому рятувальнику Сергію Довганю провели трансплантацію печінки у клініці Мінська. Він разом з дружиною Тетяною повернувся в Україну.

Нагадаємо, що для порятунку чоловіка вдалося зібрати колосальну суму – 125 тисяч доларів.

«Трансплантація відбулася! Сергій звикає до нової печінки, вона - до нього)

Він тепер частково білорус і має два дні народження: один у паспорті, інший - у протоколі операції.

Такого блискавичного розвитку подій ми обидвоє не чекали, а тому визнаємо: без втручання Творця, безперечно, не обійшлося. Це було дивовижно, надприродно і лячно водночас.

У той день зранку Мінський центр повідомив мені, що кошти зайшли на рахунок. Кілька годин у мене була ейфорія, бо вперше в житті я мала справу з такою колосальною сумою і страшенно нервувала. Ввечері ми встигли обговорити, яким чином плануємо добиратися в Мінськ, якщо раптом нам подзвонять посеред якоїсь найближчої ночі. Стан Сергія на той момент уже був критично небезпечним. Необхідність далекої дороги напружувала, тож розмову відклали до ранку...

А оте гіпотетичне «раптом» настало менш, ніж за пів доби. Зосереджений жіночий голос розбудив мене вдосвіта і повідомив, що є донор, а нам дано всього 10 годин на дорогу.

Далі пазли почали складатися з неймовірним прискоренням. Після таких шалених зборів я без усяких сумнівів сама можу служити в ДСНС)))

Валіза складена за 10 хвилин, брат Сергія терміново скасовує відрядження, а сестра (дякувати Богу) забирає останні два квитки на найближчий авіарейс... І ще один для себе випадково «виліплює» уже перед в'їздом в Жуляни.

Це був наш перший з Сергієм політ, та ми цього навіть не усвідомили, бо з сьомої ранку почувалися, як натягнута струна. Прямо з аеропорту у Мінську - стрімголов в Центр трансплантації. І тут же, вночі Сергія підняли в операційну.

А через пару днів у фінансовому відділі лікарні мені сказали, що не пам'ятають, коли було щось подібне. З «сьогодні» на «завтра» знайти донора - це втручання неба.

Ми встигли. Завдяки Господу, якого весь час просили про диво, завдяки тисячам чуйних людей в Україні, завдяки неймовірній команді ДСНС, завдяки талановитим білоруським хірургам, завдяки тому, що у червні не повірили в нашвидкоруч поставлений діагноз «онко» і продовжили боротися...

Життя варте будь-яких зусиль! І інколи спрацьовують саме ті методи, на які покладаєш найменше сподівань.

Довіряйте Богу, слухайте свою інтуїцію, дійте з любов'ю в серці! Все буде!», - розповіла Тетяна Довгань на сторінці у «Фейсбук».

Нагадаємо, що у Сергія діагностували рідкісну хворобу – синдром Бадда-Кіарі.

Вінниця.info, фото - Т.Довгань
Теги: трансплантація лікарня рятувальники Сергій Довгань 
Матеріали по темі