Суспільство

Миколай спускався біля Вежі з «небес»: фоторепортаж з відкриття Новорічної Резиденції у Вінниці

19 грудня 2019, 17:38

19 грудня у Вінниці розпочалися великі новорічні святкування. На майдані Незалежності запрацювала Новорічна Резиденція. Там маленьких вінничан прийматиме Святий Миколай.

Святкове дійство розпочалося біля Вежі. Майже сотня дітей з батьками зібралися біля сцени в очікуванні Святого Миколая. До публіки він «спустився з небес» – на крані.

Далі карнавальна хода рушила до Резиденції, яку облаштували на майдані Незалежності. Казкові герої, ялинки, персонажі з мультфільмів, ангелята пройшлися Європейською площею. Позаду них – музиканти, переодягнені в Санта-Клаусів.

Перехожі із захопленням спостерігали за карнавальною ходою, знімали на телефони та махали «привіт» Святому Миколаю. Біля резиденції також зупинилося два новорічних екскурсійних вагончика.

Святий Миколай відкрив Новорічну резиденцію на Майдані Незалежності. Впродовж місяця діти змoжуть відвідaти нoвoрічну мaйстерню, будинoчoк смaкoликів, брaти учaсть у квестaх.

З пoнеділкa пo п’ятницю спoчaтку Святий Микoлaй, a пoтім – і Сaнтa-Клaус тa їх пoмічники – приймaтимуть мaленьких відвідувaчів із 17:00 дo 21:00 пo буднях, a у вихідні та святкові дні – з 14:00 дo 20:00.

Вже 29 грудня о 16:00 сюди прибуде Санта Клаус. Також від майдану Незалежності курсуватимуть святкові рейси у новорічному трамваї за маршрутом «Вінниця новорічна».

Більше фото в слайдері.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Святий Миколай Резиденція карнавальна хода 
Матеріали по темі