Суспільство

Минулоріч в дошкільних навчальних закладах Вінниччини створили понад 250 додаткових місць

22 січня 2021, 16:42

Впродовж 2020 року в дошкільних закладах Вінницької області утворили 251 додаткове місце для маленьких вихованців. З них 76 місць ‒ у Вінниці.

Про це інформують на сайті Вінницької облдержадміністрації.

За оперативними даними Департаменту освіти і науки ОДА, на кінець 2020 року в області 49,4 тис. дітей здобували дошкільну освіту в 629 закладах дошкільної освіти, у 142 навчально-виховних комплексах «Школа-дошкільний навчальний заклад» та при 25 опорних закладах, що мають дошкільні відділення.

В обласній державній адміністрації зазначають, що існуюча мережа закладів освіти, в основному, забезпечує освітні потреби населення. Із 47 605 дітей віком від трьох до шести років охоплені дошкільною освітою 40 642 дитини (85,4%).

В регіоні триває також створення додаткових місць у закладах дошкільної освіти. Відтак, минулоріч в області утворили 251 додаткове місце. Серед них:

  • Вінниця ‒ 1 приватний заклад дошкільної освіти на 76 місць;
  • с. Верхівка Барського району на 20 місць;
  • новобудова в с. Слобідка Іванівської ОТГ на 30 місць;
  • с. Широка Гребля Вінницького району на 20 місць;
  • 5 груп у функціонуючих закладах дошкільної освіти (Лука-Мелешківська, Літинська, Якушинецька, Вінницька об’єднана територіальні громади).

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, яка склалася в Україні, заклади дошкільної освіти були закриті з березня 2020 року, а з 25 травн почалось поетапне відновлення їх діяльності.

Заклади відкриваються при виконанні вимог Держпродспоживслужби, забезпечення протиепідемічних заходів, відповідно до рішень територіальних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На 2020 рік потреба у кадрах для дошкільної освіти за замовленням районних (міських) ОТГ складала 1070 осіб. Пройшли підготовчі курси 948 педагогічних працівників ЗДО різних категорій.

У рамках всеукраїнських та обласних заходів до Всеукраїнського Дня дошкілля проведено «Вересневу феєрію дошкілля Вінниччини» (в онлайн режимі).

У рамках його відзначення грошові премії отримали 55 кращих працівників на загальну суму 34,161 тис. грн.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ‒ ілюстративне

Теги: дошкільна освіта дитячі садочки додаткові місця 
Матеріали по темі