Суспільство

Митрополит Вінницький і Барський Симеон отримав нову посаду під час Священного Синоду

30 жовтня 2019, 13:59

29 жовтня під головуванням митрополита Київського і всієї України Епіфанія відбулося чергове засідання Священного Синоду ПЦУ. На засіданні було ухвалено низку важливих рішень. Зокрема, утворили Синодальну Комісію з питань канонізації святих, головою якої призначено митрополита Вінницького і Барського Симеона.

Про це повідомляють на сайті Вінницько-Барської єпархії ПЦУ.

«УХВАЛИЛИ:

1. Утворити Синодальну Комісію з питань канонізації святих.

2. Призначити головою Синодальної Комісії з питань канонізації святих Преосвященного Симеона, митрополита Вінницького і Барського, заступниками голови – Преосвященного Іларіона, архієпископа Рівненського і Острозького та Преосвященного Гавриїла, єпископа Рівненського і Сарненського.

3. Доручити Преосвященному Симеону, митрополиту Вінницькому і Барському, голові Синодальної Комісії з питань канонізації святих, до наступного засідання Священного Синоду подати пропозиції щодо персонального складу Комісії», - йдеться в рішенні Синоду.


Нагадаємо, що раніше митрополит Вінницький і Барський Симеон був затверджений головним секретарем Священного Синоду.

Відомо, що митрополит Вінницький і Барський Симеон став одним з ієрархів, які зводили Епіфанія на Престол.

15 грудня в Україні відбувся Об’єднавчий Собор українських православних церков, на якому офіційно створили Єдину Помісну Православну Церкву України та обрали її предстоятеля – Митрополита Епіфанія.

13 січня до Спасо-Преображенського собору, що в центрі Вінниці, привезли Томос. Це копія оригінального документу, яка залишиться у храмі.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: митрополит Симеон церква ПЦУ 
Матеріали по темі