Місто

На березі Південного Бугу біля пляжу на Гонти розбудовують новий парк та дитячий майданчик

27 жовтня 2020, 16:57

На березі Південного Бугу неподалік пляжу по вулиці Гонти триває облаштування нового парку, на території якого з’явиться також дитячий майданчик. На сьогодні територію вже зачистили від хащ та сміття, тепер прокладають алеї, встановлюють лавочки та ліхтарі. Фінансує облаштування нового парку бізнесмен Олександр Краковський, за інвестиційною угодою з міською радою.

Як йдеться в документі, оприлюдненому на сайті Вінницької міської ради, предметом договору є спільна реалізація будівництва об’єкту житлового призначення та виконання комплексного благоустрою прилеглої до забудови території. Об’єктом житлового призначення за даним договором є індивідуальний будинок садибного типу.

В складі робіт по виконанню комплексного благоустрою передбачається розміщення зони відпочинку з влаштуванням: пляжної зони; дитячого містечка; спортивних майданчиків; спортивного ядра (багатофункціонального поля для різних видів спорту); зони організованого пікніку; доріжок з гравійного та кам’яного покриттів; проїзду для спеціалізованого транспорту та майданчиком для розвороту; велосипедною парковкою на 5 місць.

За цим договором, фінансування робіт з благоустрою в повному обсязі здійснюється фізичною особою Олександром Краковським.

Як йдеться в сюжеті телеканалу «ВІТА» від 23 жовтня, парк матиме площу в 1 гектар. Також на території парку облаштують найбільший у Вінниці тематичний дитячий майданчик «Козацька Січ».

За словами бізнесмена Олександра Краковського, в рамках розбудови парку облаштують футбольне поле, 800 метрів території для прогулянок та 40 лавочок. Частину лавок розвернуть в сторону Південного Бугу. Також планують облаштувати спортивний майданчик, кілька альтанок та мангальну зону.

Також паралельно з розбудовою парку неподалік тривають роботи з будівництва житлового будинку. Втім, об’єкт по масштабах більше нагадує багатоквартирний будинок, аніж садибу.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Більше фото - у слайдері

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: парк пляж вулиця Гонти Вінниця будівництво 
Матеріали по темі