Суспільство

На час карантину закрити ринки та припинити продаж м’ясо-молочної продукції на вагу і розлив – петиція

16 березня 2020, 11:05

Вінничанка зареєструвала петицію, в якій пропонує на період карантину в Україні та області зокрема, закрити найбільші ринки Вінниці. Також авторка петиції просить припинити продаж м’ясо-молочної продукції на вагу і розлив.

«В рамках карантину тимчасово закрити торгові галереї типу «Магіцентра» і найбільші ринки міста. Тимчасово припинити продаж м'ясо-молочної продукції на вагу і на розлив, тільки пакетоване. Давайте унаслідуємо прикладу Польщі та Молдови. В Кишиневі вже закрито навіть овочеві ряди, не те що м'ясо-молочні павільйони.

Вкрай небезпечна ситуація, коли покупці (особливо пенсіонери, як раз найвразливіша категорія до нових штамів ГРВІ) руками куштують сир, сметану і масло, мацають м'ясо.

До речі, саме по собі м'ясо теж може бути джерелом коронавірусу, худоба ним теж може хворіти, а в лабораторіях наших ринків тестів нормальних немає, вони навіть банальну підробку «молочки» не можуть знайти, не те що коронавірус.

А усі наші вінницькі «Магіцентри» і «Макдональдси» практикують культмасові заходи і там збирають в деякі години значні черги», – йдеться в петиції Галини Данилової.

Щоб петицію розглянули в міській раді, потрібно зібрати 350 підписів.

Раніше редакція Вінниця.info підготувала репортаж з вокзалів та базару Вінниці, чи дотримуються там рекомендацій щодо обмежувальних заходів в місті з метою запобігання розповсюджуванню коронавірусу.

Вінниця.info

Теги: петиція карантин ринок 
Матеріали по темі