0

103

0

В загально - командному результаті найбільше нагород отримала Україна: 17 золотих , 18 срібних , 17 бронзових нагород. Обійшовши Росію та США.

У Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств вінницькі спортсмени здобули 6 нагород, а збірна України посіла І місце у командному заліку. 3 28 липня по 2 серпня у місті Софія у Болгарії відбувся чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА. В змаганнях взяли участь близько 400 учасників з 23 країн світу віком від 12 до 17 років .

Про це повідомляє Вінницька ОДА.

«До складу національної збірної команди України, за результатами відбіркових змагань, потрапили 9 спортсменів з Вінницької області, які зуміли здобути 6 нагород різного ґатунку. Чемпіоном світу у віковій групі 12-13 років (до 62 кг) став Бердиш Іван, представник клубу «Козак» м. Погребище, тренер Дмитро Мельник.

Срібну нагороду у даній віковій групі здобула Буженко Єва (вагова категорія до 57 кг), представниця СК « Гепард» м. Тульчин , тренер Володимир Соляр.

Срібною призеркою у віковій групі 14-15 років до 57 кг стала Городівська Анастасія , СК « Боєць» м. Хмільник. Тренер Сергій Городівський .

Бронзовими призерами у віковій групі 14-15 років стали: Очеретний Ростислав (вагова категорія до 48 кг), СК «ГЕПАРД» м. Тульчин тренер Володимир Соляр; Олійник Максим (до 57 кг ) СК « Боєць» м. Хмільник, тренер Сергій Городівський .

У віковій групі 16-17 років бронзовим призером ( вагова категорія до 93 кг) став Соловей Олександр , СК «Сапсан» м. Чечельник тренер Дмитро Таранець.

На Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств спортсмени з Вінниччини здобули 6 медалей. Фото і відео  - фото 2