0

118

0

Змагання відбулись у Барі, переможцями стали місцеві спортсменки.

Завершився чемпіонат Вінницької області з баскетболу серед дівчат 2004 року народження і молодших. Змагання відбулись у Барі, переможцями стали місцеві спортсменки.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної федерації баскетболу.

На майданчик виходили п’ять команд спортшкіл: «Колос» (Бар), Оратова, Іллінців, Тиврова і «Десна» (Вінницький район). Вони грали між собою в двох групах по колу, після чого пройшли стикові поєдинки за медалі.

В підсумку золоті нагороди виборола РДЮСШ «Колос» під керівництвом тренера Ірини Мудрицької. Господарки майданчику розгромила всіх своїх конкуренток. Причому розрив у рахунку сягав рекордних 50 очок. Срібні медалі – в активі ДЮСШ ОТГ Тиврова. Бронза – у ДЮСШ Іллінців.

«Найсильніші в області команди дівчат 2004-2005 р.н. народження нині є у Вінниці та Барі. Але представниці обласного центру, на жаль, цього разу не взяли участі в іграх. Якщо б фаворити зійшлися у фіналі чемпіонату області, заздалегідь назвати переможця було б неможливо. До слова, саме вінничанки останніми роками зазвичай вигравали області змагання серед дівчат», – сказав голова Вінницької обласної федерації баскетболу Сергій Дусь.

На чемпіонаті Вінниччини команда баскетболісток здобула перемогу з рекордним відривом. Фото - фото 2

Раніше ми писали, що Вінниччина розпочала баскетбольний сезон: визначили переможців першого чемпіонату.