0

147

0

На Чемпіонаті Європи зі спортивної радіопеленгації вінничани здобули 17 медалей

З 28 серпня по 2 вересня у м. Банско, Республіка Болгарія, пройшли одразу два чемпіонати зі спортивної радіопеленгації: 23-й чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації серед дорослих та 18-й чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації серед юнаків.

Про це повідомляється на сайті Вінницької ОДА.

Вінницькі спортсмени здобули для медальної скарбнички обох збірних десять золотих, одну срібну та шість бронзових медалей.

Всього ж участь в чемпіонатах взяли збірні команди із 20 країн Європи (Білорусії, Болгарії, Великобританії, Естонії, Казахстану, Литви, Молдови, Німеччини, Польщі, Росії, Румунії, Сербії, Словаччини, Угорщини, Хорватії, Чехії, Фінляндії, Швеції, Швейцарії та України), загалом понад 300 спортсменів. У складі збірної команди України у змаганнях виступили вісім спортсменів з Вінниччини,

Українські спортсмени проявили характер і наочно продемонстрували високий клас підготовки.

Відтак, завдяки успішному виступу, доросла збірна команда України вперше за багато років посіла перше місце в загальнокомандному медальному заліку, здобувши 47 медалей (з яких 26 золотих, 11 срібних та 10 бронзових) залишивши позаду потужні збірні Чехії та Росії

Вдруге поспіль (після ЧС-2019, що відбувся у Вінниці) очолила загальнокомандний залік і юнацька збірна України, маючи в своєму активі 23 медалі (золотих – 10, срібних – 6, бронзових – 7).

«Приємно, що з чемпіонату Європи ми привезли до Вінниці чемпіонів і призерів. Дуже дякую всім, хто в нас вірив і допомагав нашій команді! – підбив підсумок заслужений тренер України Сергій Зеленський.

На Чемпіонаті Європи зі спортивної радіопеленгації вінничани здобули 17 медалей  - фото 2