Економіка

На добудову лікарень та школ Вінничини в 2011 році планується направити 120 млн. гривен держкоштів

11 січня 2011, 11:33

В рамках програми соціально-еконмічного розвитку Вінницької області на 2011 рік передбачено, що 120 млн. гривен державних коштів буде направлено на фінансування добудови об’єктів соціальної сфери.

Про це на прес-конференції повідомив заступник начальника управління економіки Вінницької облдержадміністрації Володимир Репей.

За його словами, вже визначені першочергові об’єкти на які будуть направлені 61,7 млн. гривен. Зокрема, на обласну лікарню ім. Пирогова буде направлено 32 млн. гривен; на обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – 3,4 млн. гривен; на будівництво міського дитячого спортивно-оздоровчий комплекс «Наддністрянський» (м.Могилів-Подільський) –- 3,8 млн. гривен; реконструкція районного будинку культури (м.Тиврів) – 2,5 млн. гривен.

Передбачено й добудова школи (м. Томашпіль) – 3,6 млн. гривен; школи (с.Соснівка, Шаргородського району) – 5,6 млн. гривен; школи (с. Васильківка Тиврівського р-ну) – 1,7 млн. гривен.

На реконструкцію прибудованої будівлі поліклініки і з облаштуванням реанімаційного відділення (м.Літин) - 7,7 млн. гривен; на будівництво котельні школи (с. Кірово Немирівського району) –- 1,2 млн. гривен.

В.Репей зауважив, що загалом на 2011 рік для реконструкції, будівництва визначено 48 об’єктів соціальної сфери, які мають ступінь готовності понад 70%. «Добудовуватись будуть ті об’єкти, на які є проектно-кошторисна документація, і в яких є не менше 70% готовності. Також протягом січня в усіх районах області проводиться інвентаризація об’єктів незавершеного будівництва і вирішуватиметься питання з подальшою долею недобудованих об’єктів», - заступник начальника управління економіки В.Репей.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі