Суспільство

На Дошці пошани біля «Книжки» з’являться нові портрети вінничан

26 серпня 2014, 15:14

15 серпня голова Вінницької обласної державної адміністрації Анатолій Олійник підписав розпорядження Про занесення на обласну Дошку пошани трудових колективів, кращих трудівників, переможців конкурсу «Людина року».

Про це йдеться у відповідному розпорядженні голови Вінницької облдержадміністрації.

На обласну Дошку пошани будуть занесені трудові колективи та трудівники:

Голова правління ПАТ «Барський машинобудівний завод» - Лук Ілля Григорович;

Директор приватного малого підприємства ВФ «Панда» - Ушаков Григорій Григорович;

Директор ПАТ «Продовольча компанія «Поділля» - Карауш Юрій Григорович;

Директор ТОВ «Агробуд» - Шевчук Олександр Петрович;

Технічний директор ПАТ «Плазма тек» - Крижанівський Олександр Іванович;

Генеральний директор ТОВ «Краснянське спеціалізоване підприємство «Агромаш» - Пономар Юрій Васильович;

Директор філії Молочно-товарна ферма Оляницької філії ПрАТ «Зернопродукт Миронівський Хлібопродукт» - Цимбалюк Сергій Павлович.

Генеральний директор КП «Вінницька транспортна компанія» - Форманюк Микола Вікторович;

Директор Барського виробничого підприємства «Цукорпромводоналадка» ПАТ «Акціонерна компанія «САТЕР» - Дуда Василь Степанович;

Директор ТОВ «Світанок – Агросвіт» - Ковбасюк Олег Іванович;

Якушинецький сільський голова - Катілов Василь Йосипович;

Голова фермерського господарства «Хліб-Агро» - Ткаченко Володимир Васильович;

Голова фермерського господарства «Дзялів» - Шершун Вячеслав Михайлович;

Директор Іллінецького НОК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 2» - Гобеляк Раїса Олександрівна;

Голова сільськогосподарського виробничого кооперативу «Надія» - Літвінчук Віктор Анатолійович;

Голова сільськогосподарського виробничого кооперативу «Маяк» - Рибак Микола Станіславович;

Голова фермерського господарства «Русін П.В» - Русін Петро Васильович;

Водій ТОВ «Липовецький цегельний завод» - Піщенюк Олександр Івановивич;

Голова фермерського господарства «Промінь» - Крот В’ячеслав Анатолійович;

Директор приватного підприємства «Дари садів» - Зябченко Валерій Стахович;

Лікар акушер-гінеколог Мурованокуриловецької лікарні планового лікування - Грабчак Леся Василівна;

Директор ТОВ «Веселка Л» - Лерман Петро Семенович;

Головна медична сестра Оратівської центральної районної лікарні – Садик Ольга Іванівна;

Оператор машинного доїння молочно товарної ферми сільськогосподарського виробничого кооперативу «Прогрес» - Коломієць Любов Василівна;

Оператор машинного доїння приватного підприємства «Ольвія» - Танасієнко Катерина Василівна;

Голова фермерського господарства «Тригубенка В.О.» - Тригубенко Валерій Олександрович;

Бригадир рільничої бригади ПП «Паланиця» - Семенюк Володимир Миколайович;

Директор приватного сільськогосподарського підприємства «Перемога» - Спориш Іван Дмитрович;

Завідувач відділення реанімації та інтенсивної терапії Тростянецької Центральної районної лікарні – Кучеренко Роман Миколайович;

Директор державного підприємства «Тульчинське лісомисливське господарство» - Поліщук Віктор Анатолійович;

Директор агропромислового науково-виробничого підприємства «Візит» - Юрчишин Петро Васильович;

Директор селянсько-фермерського господарства «Колос-22» - Чопенко Володимир Степанович;

Директор сільськогосподарського ТОВ Агрофірма «Ольгопіль» - Каленич Павло Євгенович; Завідувач хірургічного відділення Шаргородської центральної районної лікарні - Коновальчук Олександр Васильович;

Оператор машинного доїння сільськогосподарського ТОВ «Писарівна» - Ковбан Галина Василівна;

Завідувач дошкільного навчального закладу №23 м. Вінниця - Білик Катерина Давидівна;

Заступник голови правління з виробництва ПрАТ «Вінницький олійножировий комбінат» - Музика Людмила Арсенівна;

Директор приватного малого підприємства «Геліка» - Шаманський Анатолій Анатолійович;

Головний спеціаліст з питань спорту відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Жмеринської міської ради - Малюшицький В’ячеслав Олексійович;

Лікар-хірург комунальної установи «Козятинський районний медичний центр первинної медико-санітарної медицини» - Мельник Василь Семенович;

Майстер комунального підприємства «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» - Прякудіна Наталя Володимирівна;

Майстер зовнішніх мереж водогону Могилів-Подільського міського комунального підприємства «Водоканал» - Іваненко Іван Максимович;

Учениця 10 класу Середньої ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія № 1 м. Хмільника, переможець Всеукраїнської олімпіади з біології у 2013 та 2014 роках - Янкова Наталія  Іванівна;

Міліціонер відділення № 2 взводу № 1 роти конвойної служби міліції УМВС України у Вiнницькiй області, старшина міліції - Вусик Сергій Васильович;

Головний лікар ДП «Клінічний санаторій Хмільник», депутат Вінницької обласної Ради - Галаченко Олександр Олександрович;

Полковник медичної служби , головний хірург (регіону) Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, кандидат медичних наук - Верба Андрій В’ячеславович;

Заступник командира роти першого резервного батальйону Національної гвардії України – Карпа Михайло Васильович;

Полковник медичної служби, начальник клініки невідкладної хірургії та ушкоджень Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону – Марцинковський Ігор Павлович.

Також на обласну Дошку Пошани буде занесено переможців конкурсу «Людина року»:

Бардин Михайло Богданович - голова правління Подільського центру прав людини, керівник експертів громадської Ради при облдержадміністрації;

Васюк Аль-Хадіді Софія - виконавець українських народних пісень, лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів – фестивалів дитячої творчості;

Вітюк Ольга Вікторівна - лікар-кардіолог Вінницької центральної районної клінічної лікарні;

Головащенко Роман Олександрович - професійний боксер (боксерський клуб «Українські отамани»), неодноразовий чемпіон України;

Демко Світлана Василівна - директор Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій», голова ВОГО «Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця»;

Жмуд Сергій Володимирович - голова районної спілки підприємців Томашпільського району, приватний підприємець;

Зарубінська Ростислава Ростиславівна - заступник головного редактора МКП ІТА «ВІТА»;

Ковернега Галина Іванівна - оператор машинного доїння філії «Мелешківська» ТОВ «Продовольча компанія «Зоря Поділля»;

Копитко Валентина Василівна - начальник управління Пенсійного фонду України у Вінницькому районі;

Косова Валентина Іванівна - голова особистого селянського господарства с.Борщівці Могилів-Подільського району;

Кучер Олександр Григорович - депутат Піщанської районної ради 2, 3, 4, 5, 6 скликань, голова правління СВКП «Прогрес»;

Лозовський Володимир Васильович - директор Вінницького обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. М. Садовського;

Майданюк Микола Іванович - Липовецький міський голова;

Мостовий Юрій Михайлович - професор, завідувач кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова;

Мрочко Ярослав Ярославович - директор ресторану «Тифліс», м. Вінниця;

Остапенко Анатолій Васильович - директор ПрАТ «Калинівський машинобудівний завод»;

Палій Олександр Іванович - вчитель французької мови та світової літератури Вахнівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Липовецького району;

Пипа Петро Васильович - майстер різьби по дереву, художник, писанкар Погребищенський район;

Полторак Ігор Миколайович - директор Тульчинської філії ТОВ «ТЕРРА ФУД»;

Робакідзе Світлана Василівна - багатодітна матір (9 дітей), усиновителька, жителька смт. Тиврів;

Стрельчик Людмила Василівна - Скаржинецький сільський голова Хмільницького району;

Ткачук Валентина Петрівна - голова правління Вінницької обласної громадської організації «Територія мам»;

Тодорчук Наталія Василівна - секретар Серебрійської сільської ради, Могилів-Подільський район;

Шпатківська Марія Миколаївна - учениця ЗОШ № 5 м. Козятина, вихованка Козятинської міської ГО Спортивний клуб дітей-інваліді «Повір у себе», неодноразова призерка Всеукраїнських та обласних, міських спортивних змагань з плавання та легкої атлетики, метання м’яча та бігу, абсолютна чемпіонка України з легкої атлетики 2013 року.

ВИННИЦА.info

 

 

Матеріали по темі