Події

На фермі у Немирівському районі зафіксували спалах африканської чуми свиней

18 лютого 2020, 11:07

У Вінницькій області зафіксували спалах африканської чуми свиней. Вірус виявили у ТОВ «Агро-Астра» на території села Коровайна Немирівського району.

Про це повідомляє головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

У господарстві утримувалося 460 голів свиней.

«Згідно з результатами досліджень випробувального центру Вінницької регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, встановлено діагноз на африканську чуму свиней в ТОВ «Агро-Астра» с.Коровайна Немирівського району Вінницької області (звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу № 000985 п.м./20 від 15.02.2020 р.).

Головним управлінням вживаються заходи відповідно до вимог Інструкції щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.03.2017 № 111 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 29.03.2017 за № 432/30300», - зазначають у Держпродспоживслужбі.

Нагадаємо, що раніше у Немирівському районі зафіксували спалах пташиного грипу.Тоді територію, де розташоване фермерське господарство «Агро-Астра», контролювали фахівці через близькість до осередку захворювання.

Вінниця.info

Теги: африканська чума тварини держпродспоживслужба 
Матеріали по темі