Економіка

На форумі показали яким буде Ямпільський міст через Дністер між Україною і Молдовою

24 грудня 2021, 17:03

На форумі 24 грудня «Велике будівництво: дороги та мости» Група компаній «Автострада» презентувала свої топ-об’єкти та макети майбутнього Ямпільського мосту і лівобережної розв’язки Дарницького.

Про це повідомив голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов.

«Заступник генерального директора Групи компаній «Автострада» Дмитро Троєкуров взяв участь у сайд-панелі та презентував ключові об’єкти компанії нинішнього дорожньо-будівельного сезону. Це, зокрема, 125 км траси Р-08 та під’їздів до неї, які відновили за 90 днів.

Також на форумі були представлені макети майбутнього Ямпільського мосту, який сполучатиме Україну з Молдовою, та лівобережної розв’язки Дарницького мосту в Києві.

Презентували міністру інфраструктури Олександру Кубракову деталі проєкту і розповіли про проведену роботу з підготовки до будівництва мосту Ямпіль-Косеуць, а також про вирішення великої кількості бюрократичних питань: викуп паїв, замовлення металу, розробку проєктних рішень.

Група компаній «Автострада» готова розпочати основні роботи одразу після узгодження точки примикання мосту з молдовської сторони», - зазначено в дописі Сергія Борзова.

Вартість будівельних робіт – 3 мільярди 386 мільйонів гривень.

Нагадаємо, в серпні на околицях міста Ямпіль та неподалік молдавського села Косеуць розпочали підготовчі роботи з будівництва нового мосту. У вересні на ділянку доставлено потужну мостобудівельну техніку та визначили місце, де знаходитиметься митний термінал, площею приблизно 8 га.

Мостовий перехід через Дністер передбачає будівництво 2-х підходів: 1,068 км з української сторони та 5 км з молдавської.

  • довжина естакади - 668 м;
  • довжина мосту - 641 м;
  • кількість опор - 21 шт;
  • висота опор - від 8 до 40 м.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Борзова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ямпільський міст макет 
Матеріали по темі