Події

На «гачок» прокуратури попала держінспекція з контролю за цінами Вінницької області

20 червня 2011, 15:55

Прокуратурою Вінницької області виявлено порушення вимог Закону України "Про ціни та ціноутворення" з боку державної інспекції з контролю за цінами у Вінницькій області.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

Перевіркою у державній інспекції з контролю за цінами у Вінницькій області виявлено порушення вимог Закону України "Про ціни та ціноутворення". Зокрема, встановлено, що упродовж 2010-2011 років інспекцією внесено до суб’єктів господарювання 464 приписи про усунення порушень законодавства, однак належний контроль за їх виконанням не здійснювався.

Як наслідок, 29 приписів суб’єктами господарювання взагалі не розглядались, повідомлення від них про усунення порушень законодавства про ціни та ціноутворення до інспекції не надходили. На усунення цих порушень закону керівництву інспекції внесено припис.

Крім того, у поточному році інспекцією розглянуто 36 адміністративних справ, з них 18 пов’язані з утворенням цін на харчові продукти. Вивченням цих справ виявлені факти невірної кваліфікації дій і незаконного притягнення осіб до адміністративної відповідальності. Незаконні постанови опротестовані.

ВИННИЦА.info

Матеріали по темі