Місто

На громадських слуханнях 13 голосами «за» погодили план забудови вздовж Південного Бугу в центрі Вінниці

21 жовтня 2020, 18:19

На громадських слуханнях, які відбулися 12 жовтня у «Місто Змістів», погодили містобудівну документацію щодо Детального плану територій від Центрального мосту до пляжу «Спартак». За два проєкти проголосували 13 вінничан з 16 присутніх.

Про це повідомили на сайті deputaty.

Детальним планом території між пляжем «Спартак» та Староміським мостом передбачено поступово знести приватні будинки і побудувати офіси, таунхауси, зони відпочинку, парковки тощо. Пристань «Вінниця» планують забрати, замість неї обладнати зелену зону. Сервісний центр Renault залишиться. За ним планують збудувати ресторан та яхт-клуб. Будинки, які знаходяться між автосалоном Renault та пляжем «Спартак» планують знести і замість них побудувати п’ять таунхаусів. На самому пляжі «Спартак» планують розмістити спорткомплекс та готель. Окрім цього, тут планують облаштувати очисні споруди, які фільтруватимуть стічні води з міста.

Від Староміського мосту до «Авангарду» теж планують знести всі приватні будинки та замість них збудувати таунхауси. Не знесуть приватний будинок, який зараз будується та житлову багатоповерхівку, яку збудували на самому березі ріки. Біля басейну «Авангард» закинутого офісного центру планують звести новий в стилі хай-тек.

Мешканців приватних будинків, які підлягають знесенню, на громадських слуханнях не було.

Нагадаємо, площа забудови території від Староміського мосту до Авангарду – 9, 52 га.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото з сайту deputaty

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: план забудови Вінниці Південний Буг 
Матеріали по темі