Суспільство

На «Іграх героїв» боєць з Вінниччини зайняв третє місце у категорії «атлети на візках»

19 серпня 2019, 13:42

У Києві завершилися змагання серед військових та цивільних «Ігри героїв». З різних регіонів України до столиці з’їхалися 120 спортсменів. Чимала кількість серед них бійців ЗСУ, поліції та ДСНС, які отримали інвалідність.

Серед учасників з Козятинського району приїхав 41-річний Віктор Бернов. Він здобув третє місце у категорії «атлети на візках».

До інвалідності Віктор Бернов старшим механіком-водієм, головним сержантом взводу. Служив у 131-му окремому розвідувальному батальйоні — підрозділ військової розвідки України, який за організаційно-штатною структурою входить до складу Сухопутних військ України. У 2017 році під час ротації на Донеччині отримав поранення.

«Своїм тілом прикрив її, тим самим врятував побратимів, які знаходилися поруч. Врятував хлопців ціною власних ніг», - вже розповідав Вінниця.info друг переможця Володимир Стельмах.

У змаганнях «Ігри героїв» Віктор бере участь другий рік. Один з цьогорічних етапів пройшов наприкінці травня у Харкові. Там Бернов зайняв перше місце.

«Свою фізичну форму він підтримує на власному сільському господарстві. Воно у нього велике. І те, що він тепер інвалід, це не стало на заваді. Він вправно їздить на тракторі обробляє землю», - зауважив Володимир.

«Ігри героїв» - це функціональні змагання по багатоборству. Головна мета проекту – мотивувати людей з інвалідністю займатися спортом.

Вінниця.info

Теги: Вінниччина змагання перемога атлет візок ігри героїв 
Матеріали по темі