Суспільство

На Калинівському арсеналі офіцери служитимуть рік за півтора

11 серпня 2010, 10:14

Міністерство оборони і Генеральний штаб Збройних сил України ініціюватимуть встановлення для офіцерів, які служать на вибухонебезпечних арсеналах, вислуги років з розрахунку один рік за півтора.

Про це заявив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Григорій ПЕДЧЕНКО під час відвідування 6-го арсеналу Командування сил підтримки ЗСУ, що дислокується неподалік міста Ічня Чернігівської області.

Аналізуючи умови проходження служби на таких арсеналах, Г.ПЕДЧЕНКО вказав на неналежні перспективи кар’єрного зростання військовослужбовців.

«Офіцер повинен знати своє майбутнє, знати, що через три роки відданої служби на цьому об’єкті його чекає або навчання, або вища посада», – заявив начальник Генштабу ЗСУ.

Г.ПЕДЧЕНКО віддав розпорядження надати у стислі терміни пропозиції щодо побудови системи кар’єрного зростання офіцерів, які проходять службу на арсеналах, базах і складах.

«Ми опрацюємо перелік арсеналів, баз і складів і вийдемо з пропозицією до уряду щодо встановлення для офіцерів, які проходять на них службу, вислуги років із розрахунку один рік за півтора», – сказав він.

В Міноборони підкреслили, що мета цього кроку – покращення системи кар’єрного зростання і залучення на такі об’єкти кращих військовослужбовців.

Довідка.

48-й арсенал з 19 листопада 1938 року дислокується у місті Калинівка Вінницької області. На його території зберігається 188 тис. боєприпасів (10 тис. умовних вагонів). Серед них – ракети до системи залпового вогню «Смерч», «Ураган» та «Град».

Загалом в Україні на арсеналах, базах і складах зберігається 2,5 млн. тонн боєприпасів.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі