Місто

На каждого жителя Винницы разработают электронный медицинский паспорт

25 лютого 2010, 19:01

На кожного мешканця Вінниці буде розроблятись електронний медичний паспорт.

Про це ВІННИЦЯ.info повідомили в управлінні у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Під час медичною колегії міського управління охорони здоров'я начальник управління охорони здоров'я Вінницької міської ради Тамари Васильчук пояснила, що це нововведення дасть змогу в оперативному режимі отримувати повну інформацію про пацієнта та бачити реальну картину необхідних обсягів медичної допомоги.

Також у найближчій перспективі медики планують частину послуг пологодопоміжної служби перевести на госпрозрахункову основу. Буде створено сучасну систему надання першої невідкладної допомоги інсультним хворим.

У свою чергу, завданням №1 мер Вінниці Володимир Гройсман також назвав побудову якісно інших стосунків «лікар-пацієнт», що сприятиме підвищенню рівня довіри та якості обслуговування хворих. «Здорова людина, вчасна та якісна допомога, шанобливе ставлення - це те, чого ми прагнемо. Крім того, ми маємо підвищити рівень відповідальності медперсоналу, аби не допускати помилок», - сказав В.Гройсман.

Мер Вінниці звернувся до колективів лікувальних закладів із проханням: «проявляйте ініціативу, аби спільно ми могли розробити та втілити рішення по реформуванню галузі охорони здоров'я обласного центру».

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі