Політика

На «Хіміку» буде світло і патрулюватиме поліція – відповідь мерії на петицію вінничан

18 червня 2019, 11:43

18 червня у міській раді дали відповідь на електронну петицію, в якій вінничани просили покращити освітлення на території парку «Хімік» та прилеглих територій і щоб була патрульна поліція в темну пору доби. Адже в травні там стався конфлікт, під час якого вбили людину.

В міській раді повідомили, що освітлення вже зробили тимчасове і будуватимуть нову мережу. Також зазначили, що направили звернення до патрульної поліції щодо посилення контролю в парку та на прилеглих територіях.

«…Для відновлення освітлення парку «Хімік», необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію, побудувати мережу зовнішнього освітлення та змонтувати енергозберігаючі світильники.

На даний час МКУП «Міськсвітло» встановлено, тимчасове освітлення парку та замовлено проектно-кошторисну документацію, роботи планується виконати до кінця поточного року.

Також направлено лист до Вінницького відділу поліції ГУ НП у Вінницькій області щодо посилення контролю в районі парку та прилеглих вулицях, патрульною поліцією», - зазначено у відповіді.

Нагадаємо, 11 червня на громадських слуханнях затвердили внесення змін до детального плану кварталу обмеженого вулицями Некрасова, Академіка Янгеля (Фрунзе), Батозька (Кірова), Героїв Крут (Червоних курсантів). Мова йде про парк «Хімік».

Вiнниця.info

Матеріали по темі