Суспільство

На кордоні Вінниччини і Придністров’я розташували стрілецьку роту бійців Нацгвардії. Фото

24 липня 2019, 14:18

Військові Нацгвардії зміцнюють державний кордон з Придністров’ям та Республікою Молдова. На Вінниччині створили новий гвардійський підрозділ військової частини 3008. Стрілецька рота розташувалась у прикордонному селищі Пороги.

Про це повідомляє прес-служба військової частини 3008 Національної гвардії України.

Будівлю колишньої сільської школи переобладнали під казарми, зробили ремонт.

«У Ямпільському регіоні відкриваємо підрозділ Нацгвардії для того, щоб стримати противника до прибуття основних сил. Ключове завдання - відсіч збройної агресії противника на кордоні», - зазначив командир військової частини 3008 Національної України Західного оперативно-територіального об’єднання полковник Джула Володимир.

Колись гаряча точка - Придністров'я - потенційно і досі несе загрозу, бо ще з 90-х років там зосереджений контингент російської армії. Щоб уникнути несподіванок і подальшої ескалації тероризму на півдні України, цю територію вирішили посилити нацгвардійцями, - це значно посилить і ущільнити охорону цього напрямку кордону - зазначив очільник області.

«П’ять років тому ось тут була досить непроста ситуація: поруч невизнана Республіка Придністров’я, на кордоні потрібно було вживати комплекс заходів, в першу чергу, щоб гарантувати безпеку громадян. Мені дуже приємно, що реалізуються ті домовленості, які були досягнуті з командування Нацгвардії України, і на сьогоднішній день стрілецька рота в/ч 3008 Нацгвардії України знаходиться у м. Ямполі. Це дуже важлива подія, тому що взаємодія силових структур та відомств на цій території має надзвичайно важливе значення. Ми проводили ряд комплексних навчань по взаємодії Могилів-Подільського прикордонного загону, силами і засобами Служби безпеки, Нацгвардії, зокрема підрозділів 3008 і 3028, яке однозначно засвідчило необхідність підсилення наших можливостей на цій території і знову ж таки для гарантування безпеки нашим громадянам», - підкреслив Валерій Коровій.

Після урочистого шикування, військовий капелан благословив гвардійців на гідну службу.

Вінниця.info, фото - Нацгвардії

Теги: військові АТО 
Матеріали по темі