Суспільство

На КПП у Вінницькій області будуть проводити дезінфекцію автомобілів

29 березня 2020, 10:25

З 28 березня рятувальники Вінниччини залучені до чергувань на спеціальних карантинних постах, які облаштували з метою недопущення поширення вірусу COVID-19. Наразі таких постів на території Вінниччини 4 - у Гайсинському, Козятинському, Могилів-Подільському районах та в м. Вінниці.

Про це повідомляє ГУ ДСНС у Вінницькій області.

«Водіїв та пасажирів, які перетинатимуть кордони районів, представники спеціальних служб попереджатимуть про карантинні заходи, робитимуть скринінг температури тіла, а також проводитимуть дезінфекцію автівок», - зазначено в повідомленні.

Загалом, щодоби на чергуванні від Служби порятунку перебуватиме 8 надзвичайників та 4 спецавтомобіля.

В Держпродспоживслужбі області зазначають, що профілактичну та осередкову дезінфекцію проводять з метою профілактики та боротьби з інфекціями, викликаними коронавірусами.

Коронавіруси (сімейство СогопауігісІае) - РНК-віруси розміром 80-160 нм, що мають зовнішню ліпідну оболонку. За стійкістю до дезінфікуючих засобів відносяться до вірусів з низькою стійкістю. Механізми передачі інфекції - повітряно-крапельний, контактний, фекально-оральний.

Профілактична дезінфекція починається негайно при виникненні загрози захворювання з метою попередження проникнення і розповсюдження збудника СОУГО-19. Цей захід проводиться в місцях масового перебування людей - агроринках, вокзалах, транспортних засобах, супермаркетах, де це захворювання відсутнє, але є реальна загроза його занесення ззовні.

Для проведення дезінфекції застосовують дезінфікуючі засоби, зареєстровані в установленому порядку.Нагадаємо, з 20.00 години 28 березня обмежили в’їзди в м. Вінницю. Водії можуть в’їхати у місто лише з київського, немирівського та хмельницького напрямків.

Як повідомляла Вінниця.info, з 29 березня на міській комісії прийняли рішення про посилення карантинного режиму: громадським транспортом зможуть користуватися окремі працівники.

У Вінниці пологовий будинок та онкоцентр на карантині через коронавірус.

Вінниця.info, фото - ДСНС у Вінницькій області

Теги: дезінфекція КПП 
Матеріали по темі