Персоналії

На квітковому ринку Замостя продавали підсніжники

2 березня 2020, 13:21

У Вінниці триває операція «Первоцвіт-2020», під час якої виявляють незаконний продаж червонокнижних рослин. Інспектори Муніципальної варти повідомляють, що під час перевірки квіткового ринку на Замостянській побачили підсніжники. На продавчиню склали протокол за ч. 2 статті 88-1 КУпАП.

Працівники Муніципальної варти разом з екологами звертаються до вінничан, аби вони не рвали квіти, занесені до Червоної книги. Також просять не купувати ці рослини, адже цим вони стимулюють їх знищення.

«Якщо ви стали свідком продажу червонокнижних рослин, прохання повідомите про це поліцію за тел. 102,відділ оперативного реагування «Цілодобова варта» за номером 15-60 або ж Ситуаційний центр: 067-4-102-101», - зазначають інспектори.

Що загрожує порушникам:

Ст. 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення зазначено: «За незаконне придбання та збут об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України, передбачено накладення штрафу від 510 до 1700 грн з конфіскацією.

За один екземпляр незаконної зірваної червонокнижної квітки передбачена відповідна компенсація за її знищення. Наприклад, черемша (цибуля ведмежа) – 62 грн., шафрани (крокуси) та підсніжники – від 49 до 62 грн (залежно від виду), сон-трава – від 37 до 62 грн. (залежно від виду).

Нагадаємо, що у Вінниці на новорічному ярмарку біля Вежі продавали підсніжники.

Вінниця.info, фото - Муніципальної варти

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: підсніжники штраф 
Матеріали по темі