Місто

На Київській та на проспекті Юності встановили острівці безпеки

5 липня 2019, 16:47

У Вінниці ще на двох нерегульованих пішоходах встановили острівці безпеки – вулиця Київська, що біля центрального автовокзалу та проспект Юності.

Про це у «Фейсбук» повідомив міський голова Сергій Моргунов.

«Острівці безпеки на ще двох нерегульованих пішохідних переходах. Це – вулиця Київська біля центрального автовокзалу та проспект Юності.

Облаштовувати складні ділянки такими конструкціями єдиного типу почали минулого року. Виготовляють їх на соціальному підприємстві, де працюють ветерани АТО. Острівці дозволяють дисциплінувати учасників руху: водії вчаться дотримуватися швидкісного режиму. Європейська практика показує, що завдяки таким конструкціям збережено чимало життів пішоходів», – йдеться в дописі.

Пішохідний перехід, що на Київській був один з найнебезпечніших переходів Замостя. Причиною тому висока швидкість транспортного потоку та значний пішоходопотік від зупинок громадського транспорту до автовокзалу.

Нагадаємо, на виїзді з Вінниці в напрямку Хмельницького почали облаштовувати додаткову смугу руху і приступили до впорядкування пішохідного переходу біля Західного автовокзалу.

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Моргунова

Теги: острівці безпеки пішохідний 
Матеріали по темі