Суспільство

На літніх канікулах вінницькі школярі вчитимуть мови

21 січня 2015, 10:15

 20 січня 2015 року в Міністерстві освіти і науки відбулася нарада з представниками міжнародних організацій щодо можливостей створення літніх мовних таборів.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України

Під час наради обговорено ініціативу Міністерства освіти та науки щодо популяризації вивчення іноземних мов серед українських школярів та їх мотивацію шляхом трансформації практики учнів після закінчення навчального року в мовні табори.

Сьогодні Міністерство вивчає можливість відкриття мовних таборів у всіх школах країни влітку цього року. Під час реалізації цієї ініціативи МОН розраховує залучити до роботи в таборах волонтерів, носіїв мов за допомогою міжнародних організацій та вчителів за їх бажанням.

Процес впровадження ідеї мовних таборів потребує вирішення питання забезпечення вчителями та формату викладання. На нараді було наголошено, що завдання мовного табору – зацікавити дітей іноземними мовами, а не перетворити його роботу на продовження навчання. Сьогодні Міністерство отримало багато пропозицій щодо формату мовних таборів: дискусійні клуби, театральні студії, робота над конкретним проектом, які обов’язково буде враховано.

12 лютого 2015 року МОН заплановано проведення наради методистів іноземних мов, на яку запрошуються представники міжнародних організацій, з метою ознайомитися з форматом майбутніх літніх мовних таборів.

 

 

 

ВИННИЦА.info

Теги: табори учні школа 
Матеріали по темі