Місто

На локації «Міні Вінниця» встановлюють 9-метровий макет психіатричної лікарні імені Ющенка. Фото

7 серпня 2020, 14:54

7 серпня в Центральному парку на локації «Міні Вінниця» почали встановлювати новий макет – 9-метрову міні-версію обласної психіатричної лікарні імені Ющенка. Поки що це найбільший об’єкт серед усіх презентованих на локації.

Як розповів журналісту Вінниця.info один з працівників КП «Вінницязеленбуд», встановлення нового експонату розпочали вранці, а попередні роботи на розробку макету тривали впродовж двох місяців.

Нагадаємо, 23 червня працівники підприємства почали встановлювати на локації відреставровані об’єкти, а згодом мали з’явитися чотири нові макети. На початку липня з’явилися три нові експонати: Єзуїтський монастир, Церква-усипальниця М. І. Пирогова та особняк капітана Длуголенського.

Четвертим об’єктом стала якраз Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня імені академіка О. І. Ющенка. Як раніше повідомляв директор КП «Вінницязеленбуд» Ігор Любовський, для встановлення цього великого об’єкту обрали спеціальне місце.

На час оновлення експозиції та встановлення нового макету прохід на територію локації для відвідування закрили.

Раніше ми писали, що локацію «Міні-Вінниця», яка розташована в Центральному парку, на ремонт закрили ще наприкінці минулого року. Тоді в планах «Вінницязеленбуду» було провести капітальний ремонт та відкрити об’єкт до Дня Європи, але епідемія коронавірусу та карантин внесли свої корективи.

В результаті, замість капітального оновлення обмежилися реставрацією старих фігур та додаванням кількох нових.

Нагадаємо, що у вересні 2017-го відкрили локацію «Міні-Вінниця».Тоді 12 макетів об’єктів обійшлися міському бюджету у понад 1 мільйон гривень.

Макети зображають відомі місця у Вінниці, зокрема, академічний театр імені Садовського, Свято-Преображенський кафедральний собор та особняк-лікарню.

Більше фото - гортайте у слайдері

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: міні Вінниця лікарня макет лікарня імені Ющенка Центральний парк 
Матеріали по темі