Суспільство

На локації «Міні Вінниця» встановили ще три нових макета. Фото

7 липня 2020, 13:20

Наприкінці червня у Центральному парку на локації «Міні Вінниця» розпочали встановлювати відреставровані макети.

Тоді повідомляли, що мають додати ще три нових макета. Копії усипальниці Пирогова, обласного архіву та художньої школи днями уже з’явилися на локації «Міні Вінниця».

Проте вхід на локацію ще закритий.

Згодом ще планують добавити макет психіатричної лікарні ім. Ющенка. За словами Ігоря Любовського, це буде великий об’єкт – майже 9 метрів у довжину. Для цього готують спеціальне місце.

«Взагалі ми планували переробити експозицію, зробити її рельєфну, добавити місця релаксації, добавити ландшафтного дизайну. Але, на жаль, в цьому році ми цього робити не будемо, бо немає на це коштів. Проект уже маємо готовий, мер бачив і йому сподобалося. Все робимо за власний кошт», – розповів раніше Вінниця.info директор КП «Вінницязеленбуд» Ігор Любовський.


Раніше ми писали, що локацію «Міні-Вінниця», яка розташована в Центральному парку, на ремонт закрили ще наприкінці минулого року. Тоді в планах «Вінницязеленбуду» було провести капітальний ремонт та відкрити об’єкт до Дня Європи, але епідемія коронавірусу та карантин внесли свої корективи.

В результаті, замість капітального оновлення обмежилися реставрацією старих фігур та додаванням кількох нових.

Нагадаємо, що у вересні 2017-го відкрили локацію «Міні-Вінниця».Тоді 12 макетів об’єктів обійшлися міському бюджету у понад 1 мільйон гривень.

Макети зображають відомі місця у Вінниці, зокрема, академічний театр імені Садовського, Свято-Преображенський кафедральний собор та особняк-лікарню.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: міні Вінниця макет реставрація 
Матеріали по темі