Культура

На Майдані Незалежності презентували виставку архівних світлин вінницької зими

31 грудня 2020, 11:52

На Майдані Незалежності презентували виставку «Вінницька зима: сім'я, розваги, місто», організатором якої виступив Центр історії Вінниці. Архівні фото для експозиції надсилали вінничани.

Як зазначають на фейсбук-сторінці Центру історії, виставка діятиме протягом новорічно-різдвяних свят. Орієнтовно ‒ до 15 січня.

«Переконані, кожен впізнає щось знайоме і близьке серцю! Усі, хто надсилав нам на пошту свої історії та фото, знайдуть їх на виставкових стендах», ‒ йдеться в дописі Центру історії.

Окрім того, в Центрі також опублікували історичне фото зимової Вінниці у воєнні роки.

На світлині ‒ Площа Каліча взимку 1942 року (сьогодні це перехрестя вулиць Соборної, Пирогова та Хмельницького шосе). Вдалині можна побачити Центральний парк, колишню жіночу гімназію (тепер школа №2) та неіснуючий нині Калічанський ринок (нині площа Юрія Гагаріна).

Історики зазначають: світлина ‒ з колекції Ігоря Ланового.

«Хоч ця світлина не потрапила до виставки «Вінницька зима», вона стала цінним предметом у візуальному фонді майбутнього Музею Вінниці», ‒ додають в дописі Центру історії Вінниці.

Нагадаємо, в листопаді співробітники Центру історії запрошували вінничан до збору світлин та історій вінницької зими різних часів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото ‒ з фейсбук-сторінки Центру історії Вінниці

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: зима у Вінниці архівні фото Центр історії Вінниці виставка 
Матеріали по темі