Суспільство

На місці пам’ятника Леніну відкрили фонтан і встановили Wi-fi

28 вересня 2015, 13:27

 26 вересня у смт Тростянець відбулося урочисте відкриття реконструйованої площі та новозбудованого фонтану по вулиці Леніна.

Про це інформує відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Тростянецької райдержадміністрації.

Як свідчить історія, давним-давно на місці новозбудованого фонтану була криниця, біля якої зустрічались закохані, збирались на свята, проводжали в армію, на війну, зустрічали чоловіків з фронту. Але сталося так, що криницю було зруйновано і збудовано площу та встановлено пам’ятник Леніну. Та життя не стоїть на місці, змінюються часи, історичні події і сьогодні знову відновлено джерело, де, без сумніву, жителі та гості містечка зможуть отримати задоволення і в спекотний літній день, охолоджуючись від прохолодної води фонтану, і ввечері, милуючись ефектним підсвіченням водних композицій. Ця площа стане місцем для сімейного відпочинку, місцем зустрічі закоханих, і місцем де молодь зможе відпочивати, використовуючи Wi-fi.

Почесне право розрізати символічну стрічку було надано голові Вінницької обласної державної адміністрації В.Коровію, голові Тростянецької районної державної адміністрації В.Помагайбу, селищному голові Л.Червонецькій, підрядчикам - О.Ціхановському та Д.Шпотаковському.

В ході урочистостей звучали музичні твори у виконанні народного аматорського духового оркестру Тростянецького РБК, пісні у виконання Н.Стрілецької, Д.Гонти та І.Макух. По завершенню урочистостей відбулася концертна програма за участю народного кума М.Янченка та інших артистів, а також дискотека для всіх поколінь.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: фонтани 
Матеріали по темі