Спорт

На новій трасі й без глядачів: у Вінниці стартував щорічний чемпіонат з дрифтингу. Фото і відео

11 вересня 2020, 17:56

З 11 по 12 вересня у Вінниці триває чемпіонат міста та області з дрифтингу. Такі змагання в регіоні проводяться в одинадцятий раз. Але вперше без глядачів, через коронавірус масові зібрання опинилися під забороною. Правда, з цього року подібні заходи будуть відбуватися у самій Вінниці. На вулиці Зулінського облаштували нову трасу для швидкісної їзди.

«Тут був проведений великий ремонт. Вклали у нього понад мільйон гривень. Все для того, аби у Вінниці могли проводити не лише змагання серед професіоналів. А й аматорів. Нарешті у нашому місті з’явилося таке місце. Бо тут безпечно це робити. Прийти сюди може будь-яка людина. Всі, хто хоче зайнятися дрифтом, може звернутися до нашої федерації, ми можемо дати машини. Аби людина спробувала. А далі собі визначилася, чи це їй цікаво. Якщо так, ми можемо допомогти збудувати машину, яка відповідатиме такому виду автомобільного спорту», - розповідає Вінниця.info Андрій Гальчинський, президент Вінницької федерації драгрейсингу та дрифту.

Нова траса оснащена по всім вимогам безпеки. Може стати гарною альтернативою для тих, хто хоче виплеснути всій адреналін.

«Ті, хто любить швидкість, йому потрібен адреналін, от краще сюди приїздить. І тут безпечно його виплескує. А ми підкажемо та навчимо, як їздити. Тут максимально можна отримати задоволення від їзди. Максимально безпечно. Бо створені всі відповідні умови», - продовжує Гальчинський.

На чемпіонат до Вінниці прибули 14 автоперегонників з п'яти міст України. Є шестеро новачків.

«Я вже спробував себе за кермом. Дуже круто! Дуже сподобалося! Траса досить швидкісна. Є можливість навчитися чомусь новому. До цього я вже водив машину п'ять років. У майбутньому мрію стати професіоналом. Якщо можливості дозволять», - каже Вінниця.infoМаксим Сторожук, новачок.

Андрій Кулик зі Львова за кермом три роки. Він вже професіонал. Після першого заїзду ділиться своїми враженнями.

«Чудово! Траса підготована. Все досить технічно. Правда, треба трохи прокататися до неї. Чудово, що є такі місця для людей, які хочуть навчитися нашому виду спорту. Коли я вперше сів за кермо такого авто, перше, про що подумав... де взяти гроші на колеса? А сьогодні таких думок не виникає», - посміхається Андрій.

У п'ятницю між учасниками чемпіонату відбувалися тренування. З 12 вересня стартують змагання.
Більше фото в слайдері.

Вінниця.info

Матеріали по темі