Суспільство

На Новорічні та Різдвяні свята громадський спокій на Вінниччині забезпечуватимуть майже 3 тисячі правоохоронців

31 грудня 2010, 12:56

На Новорічні та Різдвяні свята громадський спокій на Вінниччині забезпечуватимуть 2956 міліціонерів, в тому числі 230 військовослужбовців внутрішніх військ МВС.

Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю УМВС у Вінницькій області.

Вінницька міліція на період новорічних та різдвяних свят працюватиме в посиленому режимі. Вулиці Вінниці щоденно патрулюватимуть біля 400 міліціонерів та 70 мобільних екіпажів. Крім того, над недопущенням правопорушень працюватимуть групи захоплення ДСО, ДАІ, спецпідрозділу «Беркут».

Цьогоріч планується 102 святкових масових заходи, у яких візьмуть участь близько 236 тисяч вінничан та гостей міста.

Крім того, міліцією проводиться робота з припинення фактів реалізації населенню несертифікованої піротехнічної продукції, вилучення піротехнічних виробів під час їх продажу в невстановлених місцях та без відповідних документів. На сьогодні вже зафіксовано більше 20 порушень правил торгівлі піротехнічними виробами. У передсвяткові дні у торговців феєрверками вже вилучено понад 9 тисяч одиниць феєрверків та різноманітних піротехнічних засобів. 20 підприємців-порушників притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення порядку виробництва, зберігання перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів – накладення штрафу від 450 до 1700 гривень з конфіскацією зазначених товарів.

Правоохоронці також застерігають, що за розпиття спиртних напоїв в громадських місцях передбачена адміністративна відповідальність, як і за користування петардами в місцях масового скупчення людей.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі