Суспільство

На околиці Вінниці будують двокілометрову дорогу за майже 16 мільйонів гривень

4 липня 2017, 13:47

4 липня відбувся черговий об’їзд Вінницького мера по об’єктам міста. Сергій Моргунов проінспектував будівництво дороги по вул. Бучми. Тут обіцяють відремонтувати двокілометрову дистанцію від кінцевої зупинки громадського транспорту до вул. Привокзальна. У міськраді повідомляють, за кошторисом, це місту обійдеться у майже 16 мільйонів гривень.

«Роботи тривають другий тиждень. На цей момент проведено фрезерування магістралі.  Розпочаті роботи по облаштуванню тротуарів. Демонтаж та установка нових півтораметрових бордюрів. Для будівництва дороги застосовуються сучасні домішки, які підвищують межу текучості та витримки більшої температури. Не буде тріскатися. На цей асфальтобетон даємо гарантію 6 років», - звітує Олег Панчишин, представник ТОВ «Шляхбуд» з Хмельницького. Саме ця організація виграла тендер на робити у цій ділянці у Вінниці.

Місцеві зауважують, за останні 15 років на цій ділянці проводили лише ямковий ремонт.

 «Це добре, що буде дорога. Кожну весну вона латалася. Років 15-ть не було асфальтування, такого, капітального.  А проклали цю дорогу 45 років тому. На цих роботах був і мій чоловік. Микола Єфиминюк. Дорогу тоді зробили гарну, подивіться, який оно асфальт стоїть», - каже Тамара Єфиминюк з будинку №18 по вул. Бучми.

 

Мер розповідає, по вулиці відремонтують не лише дорогу з тротуаром. Передбачено облаштування зупинок, встановлення посадочних павільйонів, заміна світильників та електроопор. Електричні кабелі планують перекласти під землю.  

«Це є одним із досить непростих, але важливих завдань. Це робиться не лише заради естетичної привабливості, а й задля безпеки. Ну, хоча б під час складних погодних умов», - зауважує Моргунов.

Прокладати електрокабелі під землю планують по всій Вінниці.  

«Для цього закупаємо спеціальну лабораторію, яка буде моніторити ситуацію під землею. Наразі, за подібною технологією перевели електрокабелі під землю на Юності, біля музею-садиби Пирогова. Також по вулиці Порика. А потім і по місту загалом», - пояснює директор департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Володимир Ніценко.

Ремонтно-дорожні роботи по вул. Бучми обіцяють завершити до кінця вересня цього року.  

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дорога Вінниця моргунов 
Матеріали по темі